satılık adsense
17 Oca, 2018 14:31 tarihinde eklendi

satılık adsense

satılık adsense

Satılık adsense hesabı

Merhaba arkadaşlar bir çok kişi adsense başvurusu yapar fakat alamaz. Şuan bizim sitede de adsense başvurumu onaylamadı ve adsense hesabı alamadım. Fakat kolay yoldan adsense almanın diğer bir yoluda var. Satılık adsense hesapları almak. Satılık pinli adsense veya satılık pinsiz adsense youtube adsense gibi bir çok adsense türü var. Bunları alırken dikkat etmeniz gerek.

Fakat yine bana göre satılık olan adsense hesaplarını almamanız. Google hesabı satılık olarak alırsanız zaten en büyük sıkıntı şu olur. Eğer google adsense başvurunuzu onaylamadıysa ki onaylamamış diye satılık adsense hesaplarını düşünüyorsunuzdur.

Google açısından düşünmek

Peki google sizin adsense başvurunuzu kabul etmediyse sizin başkalarından aldığınız pinli veya pinsiz adsense hesabından neden reklam yayınlasın? Düşünün ki siz reklamverensiniz ben size geldim. Siz benim iş yerimi kabul etmediniz çünkü sizin reklam kurallarınız dahilinde reklam vermiyorum. Daha önce reklam verdiğiniz birisi var ve ben o reklam verdiğiniz kişiye şu teklifte bulunuyorum.

“İş yerin sende kalsın sadece bana reklam şirketinden reklam ayarla.” Bunu yaparken rüşvet teklif ettiniz. Adam kabul etti. Peki size verilen reklam siz kendi iş yerinizden gösterdiniz daha önce burası kabul edilmediği halde. Bunu reklamveren öğrendiğinde sonuç ne olur reklamı ikinizdende almaz mı?

İşte bu yüzden bana göre pinli veya pinsiz satılık adsense hesaplarını satın almak doğru değildir.

Google basit değil

Ayrıca google botlarını o kadar basit kandırılacağını zannetmek biraz aptallık gibi bir şey. Zaten kendinize ve içeriğinize güveniyorsanız google bunu göz ardı edecek değil.

Basit yolları denemeyin kendi sitem için bana sorarsanız her zaman başvuruda bulunacam. Ayrıca benim sitemin diğer karışık bir tarafı bir çok konuda yazmam. Yani çoğu kişi asla adsense alamayacağımı düşünüyor. Dediğim gibi eğer hiç alamasam bile elbet biliyorum ki başka reklam verenlerle çalışabilirim.

Bir diğer konu ise site ile birlikte adsense satın almak. Eğer ben site açmış olmasaydım emin olun bu kadar bilseydim kesinlikle alırdım. Çünkü başladığın gibi reklamlardan kazanabilirsin. Ama kendi konunuza uygun olması şartıyla.

Tabi ki site çöplüğe dönmüş sadece adsense hesabı varsa bu sizin için belkide bir fırsat olabilir. Siteyi yeniden düzenleyip güncelliğini sağlarsanız. Çöplüğü temizlerseniz site ile birlikte satın aldığınız adsenseden bir gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman düşünceniz para ise bu işe kesinlikle bulaşmayın. 🙂 ya da bulaştıysan bırakın 🙂

Ben kendi kişisel olarak yaşadığım sorunlardan bahsedeyim.
Örnek vermek gerekirse bazen siteye yazı girmekte çok zorlanıyorum. Ama sevdiğim için giriyorum. Ve ayrıca kurduktan beri ilk başta hevesin çok yüksekti. Hala hevesliyim fakat ilk başladığımda şunu düşünüyodum. Kim demiş google adsense başvurumu kabul etmeyecek. Ben herşeyi düzenleyeyimde googlede kabul etmesin. 🙂 Fakat öyle olmadı. Kısa bir hesaplamaya yapayım size .net uzantısı aldım 35 tl. +50 tl hosting +70 tema +120 reklam toplamda 275 tl. 🙂
Peki sizce adsense başvurumu kabul etseydi 275 tlyi bu şekil kaç günde veya ayda çıkaracaktım? Tabi ki cevabını yine ben size vereyim. Eğer sizin sitenize günlük en az 1k giriş olmuyorsa günlük 10 kişilik arkadaş çevresiyle en 3 yılda bunu çıkarırsınız.
Eğer para kazanmak istiyorsanız ilk önce sitenize özgün yazılar girin. Blog açma yazımda bahsettiğim özgünlüğün önemine bakın.
İkincisi site ayarlarını tek seferde düzeltin bir daha sitenizin ayarlarıyla oynamayın. Özellikle temanızda yapacağınız köklü değişiklikler seo açısından önemli yükselişler veya düşüşlere neden olabilir bu yüzden temanızı sabip tutun.
Üçüncüsü ise google adsenseye başvuru yaptığımda bana yetersiz içerik mesajı veriyor. Devamı ise şöyle sitenizde alakalı reklam gösterimi için içeriğiniz yetersiz. Kısacası çoğu kişinin aslında bana dediği şey işte tamda bu. Sitenizin ne olduğunu neye hizmet ettiğini google adsenseye başvuru yaptığınızda önem veriyor. Yani yetersiz içerik demesi aslında içeriğiniz az demesi anlamına gelmiyor.

 

Çünkü benim araştırmalarıma göre bazı kişiler ilk 10 yazıda google adsense onaylıyor. Fakat çoğu kişi ise 50 içerik girmesine rağmen adsense onayı alamıyor. Yani kısacası açtığınız veya açmayı düşündüğünüz site varsa ve bunu sırf adsenseden para kazanmak için yapacaksanız. Kendinize adsense alacağınıza ve özgün girip hep güncel tutup adsenseden iyi kazanacağınızı düşünüyorsanız yapın derim. 🙂
Diğer bir konu ise eğer siteniz çok iyi bir hit kazandıysa ve adsense alamıyorsanız. İlk önce diğer alternatif sitelere bakın eğer onlarda olmadıysa pinli satılık adsense hesapları son deneme olarak alabilirsiniz. Zaten hitiniz çok ise googlenin sizi kabul etmemesi olanaksızdır. Çünkü googlenin şuan para kazandığı en büyük alan adwords ve adsense yani reklam veren ile yayıncı arasında kurduğu dengedir.

Sonuç olarak

Satılık pinli adsense, satılık pinsiz adsense, satılık google hesabı gibi  şeyleri almamak ve emek göstermek gerek.

avatar
1 Yapılan Yorumlar
0 Yorumlara Yanıtlar
1 Yorumları Takip edenler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
1 Yorum yazarları
berfin yaşar Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
berfin yaşar
Üye
berfin yaşar

Satılık adsense hesabı konusunda ben hiç adsensem olmadı ki 😀