Kadınlar neden beğenmez – Kadınlar gerçekten beğenmez mi
30 Ara, 2018 6:00 tarihinde eklendi

Kadınlar neden beğenmez – Kadınlar gerçekten beğenmez mi

Kadınlar neden beğenmez – Kadınlar gerçekten beğenmez mi

Kadınlar neden beğenmez?

Bir kadına bir şey beğendirmek ne kadar zor değil mi?  İllaki bir pürüz buluyorlar. kadınları memnun etmek neredeyse imkansız gibi zor beğenir zor severler. Bunun nedeni Detaycı olmalarıdır. Bir çorabı ele allalım mesela. Kadınlar basit bir çoraba bile çok derin bakarlar. Erkekler için sıradan bir çorap tır mesela ama kadınlara göre kısa, uzun, renk uyumu var, veya renk uyumu yok, ince, kalın gözüyle bakarlar. Detaylar kadınlar için çok önem taşıyor. Bu her konuda böyle.

Her kadın farklıdır!

Kadınları anlamıyorum, bir şey beğendirmek çok zor deniliyor kadınlar için ama aslında işin sırrı çok basit bir kadına bir şey beğendirmek istiyorsan önce onun nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını bilmeniz gerek. Bazı kadınlar çiçek sever bazıları mücevher. Ve tabi çiçek seven kadın da mücevher seven kadın da detaycıdır o çiçeği ona nasıl takdim ettin, veren kişi için o çiçek ne anlam taşıyor. Bu mücevher seven kadın içinde aynıdır sadece mücevher alman yetmiyor, mücevher verirken takındığın tavır yüzünde ki ifade her şeyin bir anlamı var kadınlar için.

Not: kadınlar meraklı değil detaycılardır.

avatar
2 Yapılan Yorumlar
0 Yorumlara Yanıtlar
0 Yorumları Takip edenler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
2 Yorum yazarları
beritanyildizsinemyildiz Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
beritanyildiz
Üye
beritanyildiz

kadınlar aslında beğenmez değil kadınlar çok daha mükemmelini istediği için 🙂 beğenmiyor gibi gözüküyor. 🙂

sinemyildiz
Üye

Aslında kadınlar beğenir sadece beğenmediği sanılır yoksa bana göre her kadın çokta beğenir ama farklı olmak ister 🙂 MaviDergi teşekkürler 🙂