Uzaktan birini sevmek saçma mı?

İLİŞKİLER kategorisinde meola147 tarafından soruldu
Bu ilişki 1 yıldır sürüyordu ve bitme noktasına geldi. (ona göre) ben de elimden geleni yaptım canlanması için ve bir kaç mesaj atmaya başladı. Doğum gününü kutlamıştım sonra gelmemeye başladı yine...

Bu bildiğiniz eğlencesine yapılan değil ciddi bir şey bence

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

4 Cevaplar

admin tarafından cevaplandı
Uzaktan sevmek gerçekten zor bir durum. Fakat siz seviyorsanız ve devam edeceğimi düşünüyorsanız ilk önce güven sağlamalısınız.  Normal bir ilişki yani yan yana olan bir ilişkide basittir. Çünkü bu ilişkide herşeyi yapabilirsiniz. Güven konusunda sıkıntınız olmaz fakat uzak olduğunda bir süreden sonra güven sorunu yaşamanız sıkılmanız veya şüphe duymanız gayet doğaldır.
Süleman tarafından yorumlandı
Admine katılıyom :) uzaktan sevmek zor :)
admin tarafından cevaplandı
Saçmalık konusuna gelincede saçma değil sadece zordur. Bu yüzden uzaktan sevmeyi herkes yapamaz. Eğer bittiyse de boşuna beklemen gerekmez.
Süleman tarafından cevaplandı
Saçma olduğunu bende düşünmüyorum. Sevmek güzeldir ister uzaktan ister yakından. Ayrıca nerden seversen sev saçmalık değildir.
Baskann tarafından cevaplandı
Cidden seviyorsan saçma değil tabi ki her insan sever

55 soru

251 cevap

80 yorum

45 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

10 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde Deli tarafından soruldu
1 cevap
GENEL kategorisinde HAMİT G. tarafından soruldu
1 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde misafir tarafından soruldu
3 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde aşk sevgi nedir tarafından soruldu
9 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde aldatılan kadın tarafından soruldu