Bir Türlü Adsense Alamadım

HAYALLER VE HAYATLAR kategorisinde meola147 tarafından soruldu
Alsam bile hitim yok yani çok üzülüyorum keşke benim de hitim olsa para  kazanıp emeğimle bişeyler alsam diyorum ::)

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

2 Cevaplar

admin tarafından cevaplandı
Adsense almanız için bir kaç öneride bulanayım?
1. İlk önce site ayarlarınızı tamamen özgün şekilde oluşturun. Örnek vereyim iletişim sayfası, gizlilik politikası, kategori açıklamaları, bunların hepsi özgün olmalı.
2. Site hızı önemli bunun için yapabileceğiniz bir çok şey var. Örnek tema değişmek. Cache kulanmak. Yüksek cpu kullanan eklentileri kullanmamak. Örnek jetpak
3. Site özgünlüğü. Siteninizi özgün olması gerek. Peki tamamen özgünlük yeterli mi tabi ki hayır yukarıda açıkladığım 1 ve 2 yoksa özgünlükte pek bir şeye yaramaz.
4. İse her zaman sitenizle ilgilenin. Ayrıca zamana bırakın hit kendiliğinden gelecektir. Yazılarınız googlede görünmeyene devam edecektir. Özgün yazılarınızın bile anında değil bir kaç hafta sonra googlede ilk sıraya çıkabileceğini unutmayın.

Emeğinizin karşılığını kesin alacağınıza emin olabilirsiniz.
Süleman tarafından yorumlandı
Gerçekten beğendiğim bir cevap. Adsense almak isteyenlerin temelde yapması gereken bir durum.
Süleman tarafından cevaplandı
Hit konusuna takılmamanız gerekir. Siteniz yeni ise bu doğal bir durum. Hit özgün yazılarda zamanla olur fakat adsense hesaplarında o kadar yüksek kazanılmadığını hatırlatayım. Kazanç sağlamak bir zor oluyor. Ayrıca hit yüksek değilse hiç kazanılmıyor. Ama inanın sitenizin kulanıcısı çoğaldıkça kazanç sağlamanız kolaylaşacak. Sizin ilk amacacınız hit olmasın. İlk amacınız özgün ve site ayarları olmalı. Hit her türlü sağlanır bir süreden sonra.
admin tarafından yorumlandı
Hit konusunda bende katılıyorum çünkü zaten ben ilk adsense olayında hitim 30 du.

55 soru

251 cevap

80 yorum

45 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

2 cevap
GENEL kategorisinde derskalemi tarafından soruldu
2 cevap
HAYALLER VE HAYATLAR kategorisinde Gülsüm tarafından soruldu
3 cevap
10 cevap
4 cevap
SON ŞANS kategorisinde SON ŞANS tarafından soruldu
...