düzenli uyku için ne yapılabilir?

GENEL kategorisinde aşık tarafından soruldu
merhaba arkadaşlar bir türlü geceleri uyuyamıyorum. yani uykum genelde geliyor fakat uyumak zor :D düzenli bir uyku geliştirmeyi düşünüyorum. bir gün erken yatıyom diğer gün yatamıyorum mesela

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

4 Cevaplar

admin tarafından cevaplandı
düzenli uyumak için ilk önce uyuduğunuz zaman düşündükleriniz önemli ayrıca düzenli bir uyku her zaman erken yat erken kalk değildir. örnek her gün gece 3 ve sabah 9 yatıyorsanız buda düzenlidir. sadece vakitsiz bir uykudur. hayatınızda yaşadığınız sorunlar yüzünden uyuyamıyor olabilirsiniz. ayrıca her zaman hayat sorunları değildir uyumanın neden bazende uyumak istemezdin. ayrıca mesel sevgilisi olanlar genel anlamda gece konuşur çünkü insanlar geceleri her zaman duygusal düşünür.yani gündüz düşünceyken gecede duygusal düşünmemiz normaldir aslında. bir kişiyi gerçekten tanımak istiyorsanız gece konuşun. hayatınızda düzenli yani vakitli bir uyku istiyorsanızda kendiniz ayarlamayı çalışmak için hayatınızın tümü düzende olmalıdır. örnek vermek gerekirse. mesela siz uyudunuz erken uyandınız ama o gece arkadaşlarla sabaha kadar konuşştunuz. bunlar düzeni bozar her zaman düzen gerek insan her konuda.
ssss tarafından yorumlandı
admine teşekür ederiz.
ssss tarafından cevaplandı
düzenli uyku için uyumak gerekir :D
soru tarafından cevaplandı
düzen hayatın her alanında gerekli eğer hayatın her  alanında düzen kuramazsanız uyku halindede kuramazsınız.
Süleman tarafından cevaplandı
Hiç bir şeyi kafaya takmamanız gerek en güzeli bu bence :)

55 soru

251 cevap

80 yorum

45 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

2 cevap
GENEL kategorisinde Liseli tarafından soruldu
10 cevap
GENEL kategorisinde Kübra tarafından soruldu
9 cevap
KİTAP ÖNERİLERİ kategorisinde Sorunlar tarafından soruldu
10 cevap
...