Aldatılan Kadın Psikoloji Nasıl Düzelir

İLİŞKİLER kategorisinde aldatılan kadın tarafından soruldu

Aldatılan Kadın Psikolojisi Nasıl Düzelir?

Ben 3 yıl sevdiğim adamla birlikte oldum sonra ayrıldım fakat bir türlü kendime gelemedim. Yardımcı olabileniniz var mı? Ya bir türlü olmuyor psikolojim alt üst oldu düzeltemiyorum?

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

9 Cevaplar

admin tarafından cevaplandı

En İyi Cevap
mrb psikoloji konusunda açtığımız sitemize hoşgeldiniz ilk önce.

biz psikoloji alanında sizlerin sorularıyla meşgul olmaktan mutluluk duyarız.

Eğer aldatılmış olduğunuzu düşünüyorsanız veya aldatıldınız bunun için yapmanız gerekn ilk şey tabiki karşı tarafın suçlu olduğunu bilmenizdir. Çünkü karşı taraf her zaman suçludur. 3 yıl boyunca bir şey verememiş ve sizi aldatmışsa bu onun sorunudur.

Bu psikolojiden kurtulmanın diğer bir yolu ise ilk başta yapmanız gereken kendinize yeni bir yol çizmenizdir.

Eğer hala öyle düşünüyorsanız ve kurtulamadıysanız yapacağınız diğer yol ise sizinde başka biriyle çıkmanızdır.

Bazı kişiler başka biriyle çıkmanın unutmayacağını zanneder fakat başka biriyle çıkmak aslında unutturur ama çıktığınız kişiyi sevmeniz gerek. Biraz bile seviyorsanız eski sizi aldatanı unutacaksınızdır.
merve tarafından yorumlandı
admin sağol sende olmasan bizi dinleyecek kimse yok
sema tarafından yorumlandı
çok güzel ve bilgilendirici olmuş
aldatılan kadın tarafından yorumlandı
teşekkür ederim
admin tarafından yorumlandı
hepinize teşekkür ederim yeni akım forumunu kulandığınız için sizin sorunlarınızla uğraşmak yeni akım için bir mutluluktur.
soru tarafından yorumlandı
admine bir teşekkür borçluyuz :D
Orakcı Blog tarafından yorumlandı
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
merve tarafından cevaplandı
bu güne kadar aldatıladım fakat üzüldüm gerçekten. ama bana göre eğer 3 yıldan sonra sizi aldatacak kadar ş...r.f.s.z ise suç onda sizin bir şey yapmanıza üzülmenize bile gerek yok
küfür etmek yakışık kalmaz ama dediğinize bende katılaıyorum
sema tarafından cevaplandı
aldatılmak çok kötü eğer öyle ayrılsak zoruma gitmez fakat  aldatılmak çok zoruna gidiyor insanın.
hiç bi zamanda aldatılmamanız dileğiyle.
aşık tarafından cevaplandı

aldatılan kadın psikoloji düzelmei için ilk önce unutması gerek başka kurtarı yoktur bana göre.

ayrıca unutamasa bile takmaması gerek

hadi diyelim takacaksa başka birini bulmalıdır.

soru tarafından cevaplandı
her zaman aldatılan taraf suçlu kendini hisseder fakat her zaman suçsuz tarafta aladatılan taraftır.
misafir tarafından cevaplandı
aklına getirmemeye çalış
Mehmet ÇELİK tarafından cevaplandı
Çok kötü bir şey yaşamışsınız. Allah yardımcınız olsun.
ucretsizvideolarindir tarafından cevaplandı
hobi edin tek çare
Mert İnce tarafından cevaplandı
uzun süredir araştırdığım bi konuydu, gayet güzel ve detaylı bir anlatım olmuş teşekkürler.
halil aslan tarafından yorumlandı
kaliteli ve karakterli insanlar asla aldatmaz. Aldatıyorsa mutlaka psikolojik yada kişilikle ilgili bir sorun vardır

55 soru

251 cevap

80 yorum

45 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

2 cevap
HAYATA BAKIŞ kategorisinde misafir tarafından soruldu
2 cevap
GENEL kategorisinde Nasıl olur tarafından soruldu
4 cevap
GENEL kategorisinde güvensiz tarafından soruldu
7 cevap
GENEL kategorisinde aylin tarafından soruldu
1 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde misafir tarafından soruldu