Sevgilime Nasıl Güvenebilirim?

GENEL kategorisinde aylin tarafından soruldu
sevgilime nasıl güvenebilirim? yani sizde biliyorsunuz ki erkeklere güven olmaz ama ben güvenmek istiyorum fakat olmuyor ? çok fazla güvensizlik yapıyor. Mesela diyorum ki ne yaparsan yap bana söyle çoğu zaman söylemiyor. Sorduğumda bana verdiği cevap unutum.

Sİzce bu normal mi? Yani güvenmeye devam etmeli miyim?

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

7 Cevaplar

Bırak bırak tarafından cevaplandı
Sevgiliniz yalan söylüyorsa bu kötü bir durum bunun için sizin bir şey yapmanıza gerek yok bana göre :) bırakın gitsin
Güvensiz tarafından cevaplandı
Bana göre insanlar güvensiz bu yüzden güven duyma konusunda biraz eksik olduğumu ve sevgilimede güvenmeyeceğim için ilişkilerimin genelde kısa sürdüğünü söylebilirim.
Tuğçe tarafından cevaplandı
Eğer sevgilinize güvenmiyorsanız bunun için bir çözüm yoktur. Çünkü sevgilinize güvenmek sizin elinizde. Onun size güven vermesi gerek sizin ona güven kazanmanıza gerek yok.
gülseren1 tarafından yorumlandı
herkes aynı fikirde gibi :D
gülseren1 tarafından cevaplandı
sevgiliniz güven vermiyorsa zorlamanın ne manası var?
Saliha tarafından cevaplandı
Sevgiliniz ile sizin aranızda nasıl bir bağ var bilemeyiz. Fakat güven konusunda herkesin prensipleri vardır. Örnek ben küçük yalanlar duyduğumda ondan tiksinirim. Güvenim kırılır fakat bazı insanlar vardır ki böyle durumlarda daha sakin olabiliyor. Ayrıca dediğinim gibi kişiden kişiye değişir. Fakat bana göre sevgililer arasında bir ilişkide ilk başta güven sağlanmalı daha sonra oluşmaz. Yani güvenin yoksa bir daha nasıl güvenebilirsin ki saçma olur.
Liseli tarafından cevaplandı
Her zaman güvenmek kolay değildir tabi
misafir tarafından cevaplandı
Güven bence :)))

55 soru

251 cevap

80 yorum

45 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

4 cevap
GENEL kategorisinde güvensiz tarafından soruldu
2 cevap
GENEL kategorisinde Nasıl olur tarafından soruldu
2 cevap
HAYATA BAKIŞ kategorisinde misafir tarafından soruldu
9 cevap
İLİŞKİLER kategorisinde aldatılan kadın tarafından soruldu
4 cevap
GENEL kategorisinde talatt tarafından soruldu