Okul anıları

GENEL kategorisinde Okul anısı :) tarafından soruldu
Hayatınızda en ilginç okul anınız neydi?

Ben bir gün tam okuldan kaçacaktım. Okul duvarının üstünden atladım. Pat diye yere çakıldım ve bayıldım. Sonra ayıldığımda etrafımda herkes toplanmıştı. Arkadaşım korkmuştu baya. Sonra işte arkadaşlar beni sınıfa götürdü. Hoca bana izin verdi eve git dedi. Eve gittiğimde annem sordu neden erken geldin diye? Bende bayıldığımı söyledim annem nasıl olduğunu sorunca merdivenden düştüm dedim. :)

Cevabınız

Cevaplarınız ile soru sorana katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca cevap vermek için üye olmanıza gerek yok. :)
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

4 Cevaplar

fth tarafından cevaplandı
Talihsiz bir kaza mı yoksa talihli mi pek anlayamadım :) ama baya baya değişik bir gün olmuş herhalde :)

Bende sabah erkenden uyanıp okula gittim. Fakat kimse yoktu sonra okulun içine girdim kimse olmadığı için merak ettim niye kimse yok diye. Sonra fark ettim o gün 23 nisanmış :)
misafir tarafından yorumlandı
sonunu merak etmiş :D
anonim tarafından cevaplandı
enim için en garip olan her gün okulun olmasıydı :D
hüseyin tarafından cevaplandı
benim ki bence en ilginç anım matematik dersinden ilk defa 90 almış olmamdı :D
sena tarafından cevaplandı
benimki çok ilginç bir şey olmadı aslında :D  ama çok çalışkan olduğum herkes hep kopya çekmek için benle arkadaşlık yapardı  :D o yüzden ben hep en iyisiydim :D

58 soru

260 cevap

80 yorum

48 kullanıcı

Hoş geldiniz, Mavi Dergi sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

İlgili sorular

1 cevap
GENEL kategorisinde kulanıcı tarafından soruldu
6 cevap
GENEL kategorisinde talatt tarafından soruldu
6 cevap
GENEL kategorisinde yunusss tarafından soruldu
4 cevap
GENEL kategorisinde Güven tarafından soruldu
...