Kapat

En ucuz vds Sanal sunucu satın al En kaliteli sunucu

Anasayfa
İnternet En ucuz vds Sanal sunucu satın al En kaliteli sunucu
en ucuz vds sanal sunucular

En ucuz vds  sanal sunucu kiralama 

Merhaba arkadaşlar bu size tanıtmak istediğim aslında en ucuz vds kiralama yeri olan iyibirhost firmasını anlatacağım.

En kaliteli vds

Neden en kaliteli vds iyi bir hostta diye soracak olursanız kendim kullandığımdan dolayı kalitesi konusunda hiç bir sorun yaşamadım. İyi bir host, vds kiralama, sanal sunucu kiralama konusunda 11 yıllık tecrübesi ile size hizmet vermektedir. 11 yıldır Türkiye’de aktif olan çok nadir siteler mevcuttur. O yüzden bu konuda bu firma güven vermektedir.

Peki vds alacağınız sanal sucunu lokasyonu nerede?

Bu konuda iyi bir host hem Türkiye lokasyonlu hemde Fransa lokasyonlu sunucu sağlamakta bu yüzden istediğinizi seçme konusunda özgürsünüz.

 

 

Kurumsal vds satış konusunda uzman destek ekibi

11 yıllık sanal sunucu yani vds kiralama konusunda uzman ekibiyle hizmet veren firma kurumsal sitelere her türlü anında destek ile yanında durmaktadır. Her zaman hızlı cevap veren ve Türkiye’de belkide vds destek konusunda bilgi birikimi yüksek kişilerden destek almak sizin için bir fırsat olacaktır. Şöyle ki vds aldığınız zaman ilk size ilk kurulumunu kendileri yapmaktadır.

en iyi hosting firması

Ücretsiz vds desteği mevcut

Bir çok hosting firması vds satın aldıktan ve ilk kurulumu gerçekleştirdikten sonra size destek vermez. Hatta desteği ücretli verir fakat iyi bir host ücretsiz destek sağlamaktadır. Ucuz sanal sunucu aldığınız gibi ücretsiz destekte 7/24 vermektedir.

 

konu-tasarımı-fiyatlar

konu-tasarımı-fiyatlar

İlk vds deneyimim ve iyi bir host

Ben daha önce başka bir firmadan kullandığım paylaşımlı hosting paketi hız konusunda beni hiç bir zaman tatmin etmiyordu. Yani bir çok şey yaptım ücretli optimizasyonlar, cache eklentileri ve bunun gibi bir çok ayar yaptım. Siteyi en kısıtlı şekilde oluşturdum. Çünkü sitemin hız değerleri o kadar optimizasyondan sonra bile hiç bir şekil hızlanmıyordu. Ben vds almaya karar verdim. Tabi vds nedir konusunda hiç bir fikrim yoktu. Sadece bir kaç yarım yamalak bilgi. Araştırmalar sonucu ne olduğunu öğrendim fakat almayı düşündüğüm firmalar çok çok pahalıydı aylık 50 tlden aşağı bulamamıştım. Artık nasıl diyeyim ucuz vds bulamayacağımı bulsam bile bir şeye yaramayacağını düşünüyordum.

R10 webmaster forumunda iyi bir host ucuz sanal sunucu diye bir başlıkla karşılaştım. Ve aylık Türkiye lokasyonlu vds fiyatı sadece 15 tlydi. Ben hemen mesaj attım fakat benim kararsız ve güvenmediğimi fark edince bana şu teklifte bulundu. “Sana bir aylık ücretsiz deneme vereyim. Site taşıması falan her şeyi yaparız dedi. Eğer ay sonunda beğenmez isen senin eski paylaşımlı hostuna tekrar ben sana taşıma işlemi yaparım.” dedi. Bende zarar gelmez diye düşünüp site taşıma işlemini gerçekleştirmesini istedim.

Ve bana 1 saat içinde sitemi vds ye geçirdi. Ve tabi ki diğer ay eski paylaşımlı hostuma geçmedim. Çünkü bana sunduğunu özellikler paylaşımlı hostuma oranla 10 kat daha iyi ve daha hızlıydı. Ayrıca hız konusunda ki sorunlara da çözüm olmuştu. Ve ek olarak bana vds kullanımı hakkında sadece üç gün boyunca destek ekibinden bir kişi günde iki saat boyunca bana tüm bilgileri aktardı. Bunu destek sistemi üzerinden değil direk olarak telefondan ulaşarak ve bilgisayarıma bağlanarak tüm merak ettiğim sorulara cevap verdi ek bilgiler sağladı.

Cpu sorununa kesin çözüm

Eğer cpu sorunu yaşıyorsanız bu konuda yine size bu firmayı size öneririm. Nedeni ise size sunduğu cpu ve ram kapasitesi diğer ucuz vdslere göre çok daha iyi.

Ayrıca satın almak istediğiniz sanal sunucunun veri merkezini siz belirliyorsunuz

İyi bir host en güzel diğer yanı ise satın aldıktan sonra veya satın almadan önce siz istediğiniz veri merkezini seçebilme özgürlüğü tanımasıdır. İki tane veri merkezinde sunucuları bulunmaktadır. Bunlar radore veri merkezi ve dgn veri merkezidir. Siz seçin iyi bir host size bu konuda yardımcı olsun.

 

İyi Bir Host Kurumsal Bilgileri;

Ticaret Ünvanı: İyi Bir Host İnternet Ve Bilişim Hizmetleri
Vergi Dairesi: Tuzla V.D.
Vergi Numarası: 76 401 541 29
Yer Sağlayıcı Bildirimi: https://www.btk.gov.tr/ticari-amacli-hizmet-verenler-yer-saglayici-listesi
Ofis Adresi (1): İçmeler Mah. Güldeste Sok. 14/8 Tuzla / İstanbul
Ofis Adresi (2): Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarı Caddesi Pazar Sitesi Blok No:5 İç Kapı No:61 Çankırı / Merkez
Telefon0 (216) 494 41 67
Telefon: 0 (850) 304 41 67 (PBX)
Fax0 (216) 494 41 67

“En ucuz vds Sanal sunucu satın al En kaliteli sunucu” üzerine 35 yorum

 1. fatih yetim says:
 2. Hüseyin says:
 3. AHMET says:
 4. fatih yetim says:
 5. EMRE İÇÖZ says:
 6. fatih yetim says:
 7. fatih yetim says:
 8. ılgın says:
 9. Özcan Akgök says:
 10. kemıl erdal says:
 11. aytaç okatan says:
 12. fatih yetim says:
 13. KURSAT says:
 14. İbrahim onge says:
 15. sedat says:
 16. timur says:
 17. fatih yetim says:
 18. adnan says:
 19. mustafa says:
 20. Dijitan Ajans says:
 21. Selim says:
 22. Kenan Görmez says:
 23. burak says:
 24. İLKNUR says:
 25. Sinem T. says:
 26. Mehmet says:
 27. Muhammet Ali Abalı says:
 28. Anıl says:
 29. mustafa dağdelen says:
 30. berfin yaşar says:
 31. melike bayar says:
 32. sümeyye demir says:
 33. fatih yetim says:
 34. ulaş says:
 35. mehmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir