En hızlı hosting – En ucuz hosting – En kaliteli hosting
29 Tem, 2018 14:14 tarihinde eklendi

En hızlı hosting – En ucuz hosting – En kaliteli hosting

En hızlı hosting – En ucuz hosting – En kaliteli hosting

En hızlı hosting

Merhaba arkadaşlar şimdi size türkiyenin en hızlı hosting firması olan güzel hosting firmasıyla ilgili bilgi vereceğim.

Türkiyenin en hızlı hosting

Paylaşımlı hosting almayı düşünüyorsanız ve hala karar veremediyseniz. Türkiyenin en hızlı hostingi olan güzel hostingten almanızı tavsiye ederim.

Neden peki türkiyenin en hızlı hostingi

Paylaşımlı hosting paketleri genelde hosting firmalarının çoğu sunucuyu çok fazla böler. Ve buda bir sunucuda binlerce site barındırılması demek. Fakat güzelhosting diğer paylaşımlı hosting firmalarına göre bunu çok en asgari seviyeye indirerek yaptığından dolayı hızınız en yüksek seviyede oluyor. Bir blog açmayı düşünüyorsanız ilk tercih etmeniz gereken host firmaları başında gelmesi gerekir.

En güvenilir hosting firması

Güzel hosting size sunduğu hosting paketleri ile geri iadesi mevcut.
Anında siz memnun olmadığınızı söyleyince ilk 1 hafta içinde iade talebinizi hiç bir sorun olmadan iade edecektir.

En ucuz hosting paketleri

Bir çok kişi yeni site açacağı zaman çok fazla para istenmektedir. Hata bazen size sunulan fiyatlar yüzünden gözünüz korkuyor. Ve site açmaktan vazgeçiyorsunuz. Fakat size tavsiyem vazgeçmeyin siz yeni bir site açacaksanız size unutmayın ki hosting fiyatları o kadar pahalı değil. Sadece bazı firmalar çok yüksek fiyat çıkarmakta. Eğer siz o firmalar pahalı diye o firmadan alacaksanız bu iyi olduğunu göstermez.

Örneğin benim bir arkadaşım
E-ticaret sitesi açtı ve yepyeni bir site olmasına rağmen natro denilen türk firmasından aldı. Fakat hiç hit olmadığı halde arkadaşıma cpu sorunu gibi bir çok sorun ile hosting paketini askıya almışlardı. Fakat güzel hostingte siz hitiniz ne kadar yükselirse sunucuya zarar vermediğiniz sürece size olacak tanır. Siz çok yüksek hit almaya başladığınızda artık size yetmeyecek kadar paketinizi kullanmaya başladığınızda yine sizin paketi askıya almaz. 1 haftalık süre içinde paketi yükseltmenizi ister eğer paketi yükseltmeseniz askıya alma durumu olur. Bu da bir firmanın yapabileceği en güzel şeydir. Yani bir haftalık düşünme süresi vermesi. Size bir çok paket sunması gibi.

Türkiye lokasyonlu hosting
Türkiye lokasyonlu hosting

Türkiye de site açacak kişiler için

Bir çok sitede gördüğüm kadarıyla yeni site açacak kişilere malesef ki para kazanabilmek için yanlış yönlendirmeler mevcut. Nasıl diye soracak olursanız.
Örneğin yeni bir site açacak birine Türkiye de site açacak birine yabancı paylaşımlı hosting firmaları önerirler. Peki neden bunu yaparlar? Nedeni oldukça basit daha çok para kazanmak için yaparlar. Size başımdan geçen bir durumu anlatayım.

Ben ilk sitemi kuracağım zaman her şeye karar verdim. Yani site içeriği sitenin yapısı gibi. Tabi ilk sitemdi pekte bir bilgim yoktu. İşte internette bir blog nasıl açılır gibi araştırmalar yaparken işte hosting nedir, domain nedir, gibi yazılar okudum. Siteyi açacağımda hosting önerileri için site nasıl açılır diye bir yazıda beni adını vermek istemediğim yabancı bir siteye yönlendirdi. Tabi ilk alacağım için maddi olarak kendimi sıkmak istemedim. O yüzden aylık bir paket aldım. O zaman küçük bir hosting paketi olmasına rağmen güzel hosting ile kıyasladığımda neredeyse 6 aylık güzel hostingten alabileceğim güzel bir paket alabilirdim. Ben aldım tabi yeni bir site kurduğum için hep sorunlar yaşıyordum.

Destek sistemini kullandığımda saatler sonra cevap gelirdi. Ve her zamanda malesef destek sistemi bana aynı şeyleri tekrarlardı. “Biz sadece hosting paketi ile ilgili sorunları çözeriz” gibi bir cevap. Ben 10 günün sonunda siteyi kurulumu hatalarını falan çözmeye çalıştım. Fakat başarılı olamadım. Ve bir ayın sonunda idarelik bir şey olmuştu. Ama hosting firmasından bıkmıştım. Çünkü bana hiç bir yardımı olmadı. Eğer siteyi bizim kurmamızı istersen ücrer ödemen gerek. Eğer bu ayarı yaparsak bizim sorumluluğumuzda olmadığı için ücret ödemen gerek. Gibi şeylerle bıkmıştım. Şans eseri güzel hosting firmasından bir aylık hosting paketi aldım. Kurduğum siteyi oraya güzel hostinge taşıdılar. Fiyat hem ucuzdu hem destek hem hızı muhteşemdi. Diğer ilk aldığım yabancı firmadan ben site ayarlarını yaparken bile site o kadar yavaştı ki artık sıkılmıştım.

Türkiye lokasyonlu paylaşımlı hosting

Güzel hosting en ucuz hosting paketleri ile Türkiye de muhteşem bir hıza ulaşan bir firma. Güzel hosting sunucuları radore veri merkezinde bulunur. Radore İstanbulda olmasından dolayı ve Türkiyenin en nüfuslu ili olması nedeniyle lokasyonun İstanbulda olması çok büyük bir avantaj demektir. Sitesi olan bilir ki Türkiye’de web sitesinize giren kişilerin %20-30 arası sadece İstanbul’dan girmektedir. Ayrıca diğer tekil ziyaretçilerin en çok girdiği yer marmara  bölgesi. Bu yüzden lokasyonu Türkiye’de en güzel yerdedir.

Sunucu lokasyonu neden önemlidir?

Şöyle ki internet ortamında web sitenizin diski sunucunuzdur yani hosting paketinizdir. Şimdi bir kişi sizin sitenize girdiğinde sunucu ile bağlantı kurmaktadır. Yani sizin sunucunuz ile kişi arasındaki mesafe çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden sunucunuzun nerede olduğu kişilerin site hızını artmaktadır. Bu yüzden Türkiyede site açacak kişilerin asla ve asla yabancı hosting firmalarından hosting almaması gerekir. Eğer Türkiye ye hitap edecekseniz bu çok önemlidir. İnternette site yavaş açılmasından dolayı %80 siteye giriş yaptığı gibi çıkmaktadır.

en ucuz hosting
en ucuz hosting

En ucuz hosting paketleri yanında kaliteli destek ekibi

Kaliteden ödün vermeyen güzel hosting türkiyenin en ucuz hosting fiyatlarına sahip olması size destek vermediği anlamına gelmiyor. Bir çok web sitesinde hosting aldığınızda ek olarak destek paketi satın almanız gerekmektedir. Fakat güzel hosting size bunu ücretsiz ve en hızlı şekilde sunmaktadır. Destek taleplerinizi panelinizden kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca telefonda arayarak canlı destek alabilirsiniz.

En ucuz host paketleri yanında en güvenilir panel

Bir çok hosting firmasına kaydım mevcut. Fakat tek kullandığım güzel hosting çünkü en ucuz hosting paketleri yanında güvenlik konusunda ödün vermiyor. Örneğin telefonla doğrulama mesajı göndermektedir. Siz doğrulama mesajını aktif etmek isterseniz sizde kullanırsınız. Sizin bilgilerinize yani web sitenizin saklı olduğu panelinizin güvenliğini koruyan türkiye de ki tek hosting firmasıdır.

Güzel hostinge teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Sizde paketlere göz atmak isterseniz bu linki tıklayıp satın alabilirsiniz.

avatar
1 Yapılan Yorumlar
0 Yorumlara Yanıtlar
0 Yorumları Takip edenler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Ucuz hostingpaketleri Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ucuz hostingpaketleri
Ziyaretçi
Ucuz hostingpaketleri

Paketler gayet ucuz teşekkür ederiz. Güzel hosting ve güzel yazınıza