Aldatıldığınızı anlamanın yöntemleri
6 Nis, 2018 6:00 tarihinde eklendi

Aldatıldığınızı anlamanın yöntemleri

Aldatıldığınızı anlamanın yöntemleri

Sevgiliniz yada eşinizin hareketlerinden yola çıkarak aldatıldığınızı anlamanın yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler genellikle doğru olarak sonuçlanır fakat kesin olarak sizi aldattığını kanıtlayan şeyler yaşamazsanız kesinlikle bu yöntemlerden yola çıkarak karar vermeyin.

Çok fazla söylenen yalanlar

İlişkilerin olmazsa olmazı olan güvenin kazanılması için en önemli noktalardan biri de yalan söylenmemesidir. Birbirine karşı dürüst olan çiftler kesinlikle sağlam temellere oturtulmuş bir ilişki yaşarlar. Fakat süreklilik haline getirilmiş yalan söyleme eylemi aldatıldığınıza dair bir belirti olabilir. Bu durumda kesinlikle onu yalanları ile başbaşa bırakmayı ihmal etmeyin.

Birden bire daha bakımlı olmak

Normal yaşantınızın aksine bir şeyler değişmiş gibi eşiniz birden kendine daha fazla bakmaya ve özellikle bu bakım olayını dışarıda tek olacağı vakitlerde yapıyorsa bu kesinlikle önemli birisiyle buluştuğuna kanıt olabilir. Aldatıldığınızı tam olarak anlamak için takip edin.

Telefonunu sizden saklıyorsa

Dürüst ve arkanızdan iş çevirmeyen birisi kesinlikle telefonunu saklama ihtiyacı duymaz. Fakat sizden telefonunu saklamaya başlayan biri arkanızdan iş çeviriyor olabilir. Telefon saklamak gizlenmesi gereken bir şeyler olduğuna işarettir.

Eve sürekli olarak geç kalması

Mesailere kalmanın artması veya herhangi bir bahane ile süreklilik haline getirilmiş şekilde eve geç kalıyorsa kesinlikle bazı sorunlar ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca bu arkadaş çevresinden kaynaklı olabilir fakat bu arkadaş çevresiyle kesinlikle sizi tanıştırmasını isteyin.

Yeni arkadaşlarının birden ortaya çıkması

Genellikle çiftler birbirlerinin arkadaşlarını tanırlar. Bu her çiftte görülen ortak bir noktadır. Fakat yeni arkadaşlar birden ortaya çıkmaya başlıyorsa karşınızdaki kişinin ortamını değiştirmiş olması muhtemeldir. Değişen arkadaş ortamıyla birlikte farklı hoşlanmalar ortaya çıkabilir. Yeni arkadaşlarıyla ve ortamıyla da sizin tanışmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca bu arkadaş ortamıyla çok fazla vakit geçiriyorsa kesinlikle sizde onlara katılın. Bazen sizin için sıkıcı olsa bile emin olun zararlı çıkmazsınız.

Sizi sürekli haksız görmesi

En ufak bir şey söylediğinizde bile sizin sözlerinizi iğneleyen yada tersini söylemeye hazır bir şekilde cevaplar veriyorsa bu ilişkinizin temelinin sarsıldığını veya karşınızdakinin aklını karıştıran başka biri olduğunu gösterebilir. Bu durumlarda kendi hakkınızı aramayı sakın unutmayın. Her sorun konuşarak çözülebilir sizi anlamasını veya kendisini dürüst bir şekilde anlatmasını isteyin.

Her ilişki masallardaki gibi muhteşem olacak diye bir şey hiçbir zaman yoktur. Bunu birlikte olmadan önce bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Her sorunuzun çözümü dürüst olmakta ve karşınızdaki kişiye saygı göstermekten geçer. Bu saygı aynı zamanda birbirine bir şeyi paylaşırken de korkusuzluğa yol açar. Dürüstlükle birleşerek karşınızdaki kişinin tam olarak ne anlatmak istediğini ve hangi duyguları hissettiğini öğrenebilirsiniz. Karşılıklı duyguları bir olan çiftlere kesinlikle uzun bir ilişki ömrü diliyoruz. Siz siz olun kesinlikle emin olmadan karşınızdaki kişiyi üzebilecek hareketlerde bulunmayın

avatar
6 Yapılan Yorumlar
2 Yorumlara Yanıtlar
0 Yorumları Takip edenler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
7 Yorum yazarları
melike bayarsahra karataşsaruhan karaFATİH YETİMBatuhan Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
melike bayar
Üye
melike bayar

Hiç aldatılmak istemem. Anlasam bile anlamamazlıktan gelirim ben malesef

sahra karataş
Üye
sahra karataş

Aldatılmayı anlamanın en kısa yolu bana göre onun gözlerinin içine bakıp sana yalan söyleyip söylemediğini sormaktır

saruhan kara
Üye
saruhan kara

Aldatıldığımı anlasam bile daha kötü insan yıkılır en iyisi hiç anlamamak.

Batuhan
Ziyaretçi
Batuhan

Eğer Aldatıyorsa insan zaten fark eder sizde bu fark etmesi için gerekli herşeyi yazmışsınız elinize sağlık

FATİH YETİM
Ziyaretçi
FATİH YETİM

teşekkür ederim yaptığınız yorumdan dolayı

İbrahim Akçalı
Ziyaretçi
İbrahim Akçalı

Öncelikle gönderilerinizi severek takip ettiğimi belirtmek isterim. Psikoloji ve genel yaşam alanında bir uzmansınız. Aldatma konusunda yazdığınız yazıda bir çok erkek ve kadınlara bilgi verici olmuş. Yeni yazılarınızı bekliyorum

FATİH YETİM
Ziyaretçi
FATİH YETİM

teşekkür ederim ibrahim bey bize verdiğiniz değerden dolayı

theredor
Ziyaretçi
theredor

bence birisi sizi aldatmaya başladıysa kesin anlıyorsunuz, Kaçarı YOK 🙂